خاطرات یک مادر

شادی ندارد آنکه ندارد به دل غمـــــــی / آن را که نیست عالم غم،نیست عالمی

پنج‌شنبه 6 آذر‌ماه سال 1393 ساعت 07:50 ق.ظ

اولین اهداف

سلام دوستای خوبم

من چندتا هدف دارم که باید تا یک ماه آینده بهشون برسم

البته برای رضایت خودم یه درصدی تعیین کردم که اگه به اون برسم از خودم راضیم و ادامه این راه تا ماه های بعدی ادامه داره

اولین هدفم توکل به خدا و نماز اول وقته درسته که من خدا رو قبول دارم ولی عنایتی که به من داره رو نادیده گرفتم که باید این کار در من نهادینه نشه و از یه جایی جلوشو بگیرم.

دومین هدفم اصلاح ارتباطم با محمد حسینه که همیشه خودمو توجیه کردم که من از صبح سر کارم و با هزار نفر سر و کله میزنم پس هر جور با پسرم رفتار کنم حق دارم! اصلا دیگه نمیخوام .... که در اولین قدم ریشه ها و اصول ارتباطی با فرزندان دکتر فرهنگ رو گوش کردم و میخوام بهشون عمل کنم

سومین هدفم سکوته که از امروز روزه سکوت رو میخوام تمرین کنم البته چون من کارمند هستم این کار تا حدی غیر ممکنه اما میتونم از صد درصد به ده درصد برسونمش که! و حتی تماسهای صوتیمو قطع کردم. فقط حرفهای فوق العاده واجب و ضروری..

و چهارمین هدفم کاهش چهار کیلو وزن در طی یک ماه آینده که امروز روز چهارمه که دارم روزه میگیرم من اخلاقم اینه که نمیتونم چیزی جلوم باشه و نخورم یعنی میلم بکشه تا تهشو در نیارم ول کن نیستم که تنها چیزی که مانعم میشه فقط روزست . هر چند چاق نیستم اما طبق تناسب قد و وزنم حدود هفت تا هشت کیلو اضافه وزن دارم که همونم نباید باشه.

و در آخر پنجمین هدفم انجام کارهای دریافت وام جاویدانه که امروز رفتم برای میانگین حساب تا خدا چی بخواد

تو سه دوره ده روزه میام و نتیجه کارمو میگم دعا کنید تو رسیدن به اهدافم ثابت قدم باشم راستشو بخواین خجالت آوره که این اولین باره که تو زندگیم اهدافم و تعیین کردم و میخوام تو یه بازه زمانی بهشون برسم برام مهم نیست که صد در صد بهشون برسم برام مهم اینه که از امروز یه اهدافی دارم که برا رسیدن به اونها تلاش میکنم و البته از اولین مورد تا پنجمین مورد ترتیبش باید رعایت بشه و اولی نسبت به دومی اولویت داره و تا آخر.

در پناه حقمحمد حسین در سفر به طبس